Selecționerul României, Mircea Lucescu, internat pentru tratament medical
Mircea Lucescu, selecționerul echipei naționale de fotbal a României, este internat în spital pentru a primi tratament cu antibiotic, ca urmare a unei infecții subcutanate, anunță Federația Română de Fotbal. Comunicatul oficial a fost publicat pe site-ul organizației.