Centrele I’Velo din București, deschise de primăvară pentru bucureșteni
Bucureștenii sunt invitați să petreacă timp în aer liber și să facă mișcare, folosind bicicletele I’Velo. Anunțul a fost făcut de către Asociația Green Revolution și Raiffeisen Bank într-un comunicat de presă.